ראובן אדלר מסייע לאייל קיציס להוביל את "רוב העיר" למועצה

ראובן אדלר, למי שלא מכיר, הוא שיאן הספינים של ישראל ואחד מהדמויות שעומדות מאחורי הקמפיין המהוקצע של רשימת "רוב העיר" שמכנה את עצמה גם רשימת הצעירים של תל-אביב (על-פי כתבה בטיימאאוט, עמ' 34).

למי שהשם עדיין לא מוכר, אז בין הישגיו של אדלר בעבר ניתן לציין את שיווקו של אהוד אולמרט כראש ממשלה אמין, זהיר ושקול, ואחרי זה קיבלנו בתמורה את מלחמת לבנון השנייה. לפני אולמרט, הישגו הגדול ביותר של אדלר הוא בהפיכתו של אריק שרון מפושע מלחמה לסבא חביב. פועלו של ראובן אדלר הונצח בזמנו בסרטה של ענת גורן "כל אנשי הקמפיין".

ועכשיו, אחרי ששרון נכנס לתרדמת ואולמרט סופסוף פרש (ובקרוב ככל הנראה נשתה קפה ביחד אצל דני בג'ורג'יה, ואז אני אוכל לשאול אותו למה הוא הכניס את ההורים שלי חודש למקלט), התפנה אדלר כדי "לתמוך ולסייע" לרשימת "רוב העיר" – רשימת "הצעירים". מפלגות נישה הן לא דבר חדש, והן משמשות כר נרחב לספינים ולמנדטים. בכנסת הנוכחית יש לנו את הגימלאים שלא באמת עזרו לגימלאים ובמועצה יש לנו את "הירוקים" בראשותו של ויסנר, שלא באמת קשורים לשום עניין ירוק. ועכשיו יש לנו ניסיון למפלגת נישה נוספת תחת הנושא של "צעירים". בהערת אגב ניתן לציין שויסנר ו"הירוקים" חתמו על הסכם עודפים עם "רוב העיר". וכבר שנו חכמים: אמור לי חבריך ואומר לך מי אתה. עוד נקודה של דמיון בין "רוב העיר" ו"הירוקים" היא היעדר קיומם של בחירות פנימיות ברשימות אלו. מקור בכיר ב"רוב העיר" שפרש עקב חילוקי דעות ניסה לקדם שם דמוקרטיה אך כשל.

מכיוון שלדעתי אדלר באמת מבין משהו בקמפיינים ופרסום, ולדעתי הוא העמיד קמפיין יפה, אני אפרוש פה קצת מההצלחות של אדלר בקמפיין של "רוב העיר" למועצה:

1. בחירת השם המטעה "רוב העיר". בקרב בעלי זכות הבחירה למועצת אין רוב לצעירים, ושם הרשימה הוא הטעייה מכוונת. 52% טוענים ברשימת "רוב העיר" מתושבי תל-אביב הם אנשים מתחת לגיל 35. העניין הוא שקבוצת הגיל הזו כוללת ילדים מתחת לגיל 17 שאינם בעלי זכות הצבעה. דרך אגב, ברשימת "רוב העיר" אין אף הורה לילד קטן ותמהני כיצד רווקים בגיל 20+ יוכלו לייצג אינטרסים של ילדים בני 3 שצריכים גן ילדים ליד הבית. לדעתי, תיטיב לעשות זאת תמי זנדברג, מועמדת מס' 2 במרצ, צעירה שנולדה לה לא מזמן תינוקת.

צעירים על-פי אסף זמיר (מועמד מס' 1 ב"רוב העיר" ) וחבריו הם אנשים עד גיל 35. מה שטוב בהגדרה הזו היא שהיא כוללת גם אותי כצעיר (לא מזמן מלאו לי 31 קייצים), למרות שמסתמן שהבמלך הקדנציה הקרובה של מועצת העיר אחדל מלהיות צעיר (ב-2012 אהיה כבר בן 35, רחמנא ליצלן), ולכן מן הסתם "רוב העיר" יפסיקו לייצג את האינטרסים שלי כ"צעיר" במועצה, אם ייכנסו.

2. אייל קיציס. קיציס הוא סלבריטאי מהשורה הראשונה של ישראל, כמו אורנה בנאי שכיהנה במועצת העיר האחרונה מטעם מפלגת "הירוקים" (כבר אמרתי שהם בהסכם עודפים עם "הצעירים"?) שלא הצליחה להגיע אפילו לחצי מישיבות המועצה. קיציס הוא הפרזנטור של רשימת "רוב העיר" ורבים אף חושבים שהוא המועמד שלהם במקום הראשון למועצה. מה שקצת מגוחך הוא שקיציס הוא לא "צעיר" על-פי ההגדרה של אסף זמיר. קיציס כבר בן 39, ובקרוב מתפנה לו סוויטה ב"אחוזת ראשונים".

3. שימוש בפרובוקציה סקסיסטית. דבר שמקובל בהרבה מסעות פרסום הוא ליצור קליפ שמעורר דחייה רבתי וכך לזכות שידברו על אותו קליפ. הקליפ בו קיציס מדמיין את תל-אביב ללא צעירים הוא קליפ משמעם, טרחני וגרוע מבחינת עריכה וצילום. הקליפ הזה זכה לחשיפה תקשורתית בגלל השימוש בקיציס (ראו סעיף 2) וירידה לרמה הנמוכה ביותר שאפשר מבחינת היחס לנשים. בבתי-ספר לפרסום מלמדים שאין דבר כזה כמו פרסום שלילי, ולכן בוצעה כאן ירידה לרמה הנמוכה ביותר כדי לגרות את סף הפרובוקציה שהתקשורת כל-כך אוהבת.

על-פי הקליפ של קיציס תל-אביבי אמיתי הוא זכר שלא מסוגל לאהוב נשים, אלא רק לזיין אותן. אני מדמיין את תל-אביב עם אנשים שאוהבים אחד את השני ובלי קיציס.

4. "חייבים צעירים בעירייה". זו סיסמת הקמפיין של "רוב העיר" מתוך הנחה שאינטרסים של "צעירים" צריכים להיות מיוצגים ע"י "צעירים". בכל מקרה, הקמפיין שלהם מתעלם מכך של"עיר לכולנו" יש מועמד "צעיר" – יואב גולדרינג במקום 4, וגם למרצ יש מועמדת "צעירה" – תמי זנדברג במקום 2. כמו כן, לצערנו אף ילד בן 15 לא ייצג את האינטרסים של חבריו במועצה הבאה וגם לא תהיה שם אף ילדה בת 4.

5. ניסיון מוניציפאלי. מישהו יודע מה הניסיון המוניציפאלי של אסף זמיר (מס' 1 ברשימת "רוב העיר")? האם הוא היה פעם בהפגנה או בישיבת ועדה כלשהי או שהיה מעורב בנושא מוניציפאלי כלשהו? גילוי נאות: נפגשתי עם אסף זמיר לבקשתו ולא התרשמתי שהוא מכיר את המנגנון העירוני כלל  (ואם הוא היה מכיר משהו מן הסתם זה היה צריך להופיע פה).

6. רוב העיר הם סחבקים של חולדאי, אבל הם מנסים להסתיר את זה. נתקלתי בסרטון שלהם שמכפיש את לדב חנין וקורא לו חנון הזוי וקומוניסט מוצהר (כאן בהיתוך הקר). נדמה לי ששלי יחימוביץ', רון חולדאי, גדעון סער, אבירמה גולן ולא מעטים מחברי האליטה הישנה והעייפה אמרו את זה לפניהם, בניסיון להפחיד את תושבי תל-אביב ויפו. לא מפתיע שגל אוחובסקי הודיע על תמיכה בהם במקביל לראיון מתחנף לראש העירייה הנוכחי (שגם בו הוא תומך).

לקריאה נוספת:

הסרט "כל אנשי הקמפיין" על פועלם של ראובן אדלר וחבריו

ערן כותב על אסף זמיר

פוסט זה פורסם בקטגוריה מוניציפאלי, תל-אביב, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

0 תגובות על ראובן אדלר מסייע לאייל קיציס להוביל את "רוב העיר" למועצה

 1. יוחאי הגיב:

  מהיתקלויות שלי עם ה"מתנדבות" של רוב העיר ברחוב, אני יכול להוסיף שהן לא יודעות כלום. המוטיב החוזר שלהן היה שצריך צעירים במועצה. הן לא ידעו מהו הרכב הרשימה, אם יש שם נשים, אם היו שם בחירות פנימיות (לא), ומי מממן את הפעילות המושקעת שלהן.
  מה שהכי הפתיע אותי, הוא שפעם אחת הן דיברו בעד מתחמים, ופעם אחרת נגד.
  בקיצור – הן ממש לא מתנדבות.

 2. רונית הגיב:

  אני לא חושבת שנכון לפטור את התמיכה הרחבה בחולדאי בקרב השכבות המבוגרות ב"אליטה ישנה ועייפה". שלי יחימוביץ' – וזו רק דוגמה אחת – היא לא אליטה ישנה ועייפה. היא לוחמת למען חלשים, צעירה ברוחה ואשה ישרה.

  תקראו איזה דברים קשים היא אומרת על חנין במאמר האחרון שלה:

  "כמות המידע המשובש מאפיינת במדויק את חוסר השחר של הקמפיין של חנין. קמפיין שלילי שקורץ לקהל חובב טרנדים אשר חנין מקפיד, בחוסר יושר, שלא לחשוף אותו לעמדותיו האמיתיות. לא לגיטימי לכזב לבוחריך שוחרי הטוב ולהסתתר תחת זהות בדויה רק בשביל אמביציות פוליטיות. לקרוא לעצמך סוציאליסט כשאתה קומוניסט, להתחמק במיומנות בכל פעם ששואלים אותך למה אינך שר את התקווה (כי היא פוגעת ברגשות העם הפלשתיני, כך אמרת לי פעם, וזה נימוק הגיוני למי שאינו ציוני, אבל ספר אותו באומץ לבוחריך). זו התנהגות שמעוררת געגועים עזים לתמר גוז‘נסקי הנערצת קודמתו בחד"ש, הישרה וקשה כיהלום".

  תסתכלו כאן על המאמר: http://cli.gs/sUt2NX

  לי אישית היא גורמת לחשוב שוב. אני כבר בכלל לא בטוחה שאשים חנין בקלפי. אני מעריכה את שלי, את היושרה שלה, ואת עמדות העקביות שלה בנושאים חברתיים. היא גרמה לי בהחלט לחשוב.

 3. יובל הגיב:

  רונית – נקודה יפה שאולי לא עלית עליה היא שאדם שוב השתמש בדיוק באותו הלינק המקוצר כדי לקשר לטור של יחימוביץ באתר שלכם (כאן: http://www.room404.net/?p=15255#comment-124513). מעלה תמיהות, לא?

 4. יובל הגיב:

  רק להבהיר – כשעשיתי עכשיו בעצמי לינק מקוצר מחודש לטור של יחימוביץ הוא נתן לי כתובת אחרת (http://cli.gs/XjQByB). כלומר – אי אפשר לתרץ את המחזור של הקישור המקוצר לטור במחזור של שרת הלינקים המקוצרים.

 5. נויף הגיב:

  בנוסף למה שנכתב על רונית, כדאי להתייחס גם לדברים עצמם שכתבה: "אי אפשר לפטור את התמיכה בחולדאי בקרב השכבות המבוגרות באליטה ישנה ועייפה".

  אפשר וצריך להגיד את זה: יש אנשים שתומכים בחולדאי. יש מבוגרים כאלה ויש גם צעירים כאלה. ויש אנשים שחושבים שחולדאי הוא ראש עיר טוב, והם תומכים בגלל שהם חושבים שהם ראש עיר טוב. מותר להם.

  מותר לנו לחשוב שהם טועים.
  מותר לנו לחשוב שדב חנין יהיה ראש עיר טוב יותר מחולדאי.
  ומותר לנו לעבוד קשה ולשכנע אנשים אחרים כדי שדב חנין ינצח.

 6. חללית הגיב:

  נכון שרוב העיר עוד יותר חלולה מעיר לכולנו, אבל לפחות הם לא מתאפיינים בפטרונות וביהירות של עיר לכולנו.

  והכי חשוב, הם לא סגרו דילים מסריחים עם החרדים, שעומדים בניגוד מוחלט למה שכתוב במצע הבחירות שלהם.

  עדיף רוב העיר בלי ש"ס, מאשר עיר לכולנו עם ש"ס.

  ש"ס = הסכם קוליציוני על סגירת מקומות בילוי, איסור על מצעד הגאווה, ואיסור על תחבורה ציבורית בשבת.

  אם כך נראית טבילת האש הפוליטית הראשונה של עיר לכולנו, אני מפחד לחשוב מה יהיה אחר כך.

 7. ירון לרמן הגיב:

  הימור שלי שחללית עכשיו הוא לא אותו כותב שכתב את התגובות הקודמות. המלל קצר בהרבה מנומק פחות ובעיקר משמיץ ללא תוכן מעשי. אפשרות אחרת היא שזהו שינוי אסטרטגיה לפני הבחירות.

  ולפי איך שחללית משמיץ אני לא אתפלא אם לפני הסיבוב השני תומכיו של חולדאי יאשימו את חנין במשבר הכלכלי העולמי (הם יכולים להגיד שהוא היה חלק מפעולה מאורגנת של ארגון קומוניסטי חובק עולם).

  ובהקשר לדברים (למרות שהם לא ממש שווים התייחסות) אגודת ישראל הרבה יותר קיצוניים מש"ס והם יושבים בקואליציה של חולדאי (שגם ש"ס ישבה שם). התנגדות ש"ס פחותה בהרבה למצעדי הגאווה ותחבורה ציבורית בשבת מאשר אגודה (אם זכורה לכם פרשת העברת המשחן בשבת). ואני כותב זאת בידיעה מעבודתי בעבר בכנסת.
  וכמובן ששום דבר עוד לא נסגר עם ש"ס, אבל זה לא מונע מפעילי השכר של חולדאי להשמיץ …

 8. חללית הגיב:

  עכשיו זה לרמנים???

  לרמן, הבאת את האח הגדול/קטן?

  לרמן הקטן, חברים שלך כבר הימרו יותר מדי פעמים, וחשפו לבושתם את ערוותם.

  ובקשר לדברים, חולדאי לא הבטיח תחבורה ציבורית בשבת, אתם כן. חולדאי החליט לתמוך במצעד הגאווה, שש"ס נלחמים בו כל עוד רוח אלוהים באפם. לרמן הקטן, לרמנון, שווה שתעבור על קטעי הארכיון של מצעד הגאווה בירושלים, ותגלה מי נלחם יותר נגד המצעד ומי ניסה לטרפד אותה בכנסת. מי הבטיח, שהאדמה תפער את פיה ותבלע את הצועדים? (אגב, לש"ס הצטרפו חברי הכנסת הערבים מחד"ש, וגם אז חנין שלכם מילא פיו מים, כדי לא להסתבך איתם, כך שזה לא חדש אצלו לגלות רפיסות מדאיגה באיזור עמוד השדרה, כשזה מגיע לתכלס).

  אבל הכי חשוב, ש"ס לא היתה רכיב משמעותי בקואליציה החולדאית, ואף פרשה ממנה, למיטב ידיעתי.

  אגב, אתה אומר ששום דבר לא נסגר – אולי תספר לנו מה עומד במוקד הדיונים, מה הם דורשים, ומה אתם מוכנים להבטיח לכם?

  ועוד משהו לרמנון, עוד לא ישבתם יום אחד במועצה ואתם כבר מתנהגים כמו מדוזה פוליטית מהסוג הנקלה ביותר – עושים דילים עם ש"ס ומוכרים את הקהילה ואת התחבורה הציבורית שהבטחתם בשבת; עושים דילים עם פולשי קרקעות, ומצריחים אותם ברשימה; מתמודדים על ראשות העיר ומודיעים שתפרשו מהמועצה ביום שלאחר הבחירות; והכי חשוב – מספרים לכולם, שבשביל שליש גולדסטאר צריך לקחת מונית לנמל. לרמנון, יש המון בירה בקנטינה, חבל על המונית.

 9. יובל הגיב:

  חללית: הטענה שחברי הכנסת של חד"ש התנגדו למצעד הגאווה (בירושלים או בכל עיר אחרת) היא פשוט שקר. חד וחלק.

 10. יובל הגיב:

  גיגול קצר, חללית, יעלה את הלינק הבא: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3305119,00.html
  לא באמת קשה לעשות את הגיגול הזה. נכון שיותר קל לשקר, אבל לפחות תתאמץ בשקרים שלך.

 11. חללית הגיב:

  יובל,

  שיעור קל בהבנת הנקרא: אני טענתי שחברי הכנסת הערבים של ש"ס התנגדו למצעד הגאווה בירושלים, ודב חנין, שתמך במצעד ואף צעד, מילא פיו מים, ולא יצא נגדם, שעה שזיהמו את פיהם בדברי נבלה נגד הצועדים.

  אנא קרא שוב בעיון את דברי, ואמור לי איפה טעית.

  ואם תוסיף להתקשות, גם אפנה אותך לפרוטוקולים הרלבנטיים שבהם זיהמו חברי של חנין לסיעה את פיהם נגד הצועדים.

  עכשיו תגיד לי מי משקר ומי מוכר את העקרונות שלו כנגד מקום בכנסת, או הסכמים מפוקפקים עם ש"סניקים חשוכים?

 12. יובל הגיב:

  חללית – הנה ציטוט של מה שכתבת: "אגב, לש”ס הצטרפו חברי הכנסת הערבים מחד”ש, וגם אז חנין שלכם מילא פיו מים, כדי לא להסתבך איתם" (תגובה מ-14:49:42). יש כאן שני שקרים – האחד הוא שחברי הכנסת הערבים מחד"ש הצטרפו לש"ס בהתנגדות למצעד הגאווה בירושלים, והשני הוא שדב חנין מילא את פיו מים. אתה מוזמן להפנות אותי למקור כלשהו בו איזשהו חבר כנסת של חד"ש מתבטא כנגד מצעד הגאווה. רק כדאי שיהיה ברור: חברי הכנסת של חד"ש הם מוחמד ברכה, חנא סוויד ודב חנין.

 13. חללית הגיב:

  דיברתם כאן על כושר העמידה שיהיה לחנין מול האחים החדשים שלכם מש"ס. זו הרי צריכה להיות הוכחה לכושר הביצוע שלו כראש עיר (חה-חה).

  אז הנה שתי דוגמאות לכושר העמידה של חנין, אל מול חבריו הערבים בסיעה.

  זכויות אדם: על מצעד הגאווה בירושלים כבר סיפרתי – חברי הכנסת הערבים טינפו את הצועדים, וחנין לא פצה פה. אפילו לא ניסה להסותם. ודאי שלא מעבר לכך.

  סביבה: 47 אחוז מהתחלות הבנייה ב-2007 הן של בנייה צמודת קרקע, לא מגדלים. צמודי הקרקע מחסלים את שארית השטחים הפתוחים שנותרו בארץ הקודש (תתחילו לגלגל את הז'רגון הרוחני. בקרוב תקבלו סטירה מעובדיה, תהיו מוכנים). מיהם גדולי התומכים בבנייה צמודת הקרקע? נכון, הח"כים הערבים. מי לא יוצא נגדם, וכלל לא מנסה להציע, רחמנא ליצלן, בנייה לגובה ביישובים הערבים? שוב נכון, דב חנין.

  ויש עוד המון דוגמאות כאלה, אבל את העיקרון אתם כבר צריכים להבין:

  הד"ר חנין חזק בתיאוריה (נגיד, אני מקווה שעוד אספיק לפוצץ את הבלון של קוריטיבה המצחיקה שלכם), אבל כשזה מגיע למעשים, כוח ההתמודדות שלו משול לזה של מדוזה לחה שהוטחה בשיפולי הדיונות הלוהטות של מאוריטניה.

  ולסיכום, לרמנונים חמודים שלי, הרגע קיבלתי מבזק מהפיצוציה ברוטשילד: הגיעה החבית של הגולדסטאר, לא צריך לקחת מונית לנמל.

 14. לרמן הגיב:

  יש לי מבזק בשבילך, קניתי ביצים השבוע ואם אתה רוצה אני אתן לך שתיים, ככה שתצליח אולי יום אחד לעמוד מאחורי הדברים שאתה כותב.

  לפחות יעל דיין (שאני עדיין מחכה לתגובה נוספת ממנה) עומדת מאחורי מה שהיא כותבת פה.

 15. חללית הגיב:

  לרמן, לרמן,

  בוא תראה לי אתה איפה דב חנין התנגד לבנייה צמודת הקרקע ביישובים הערבים?

  בוא תראה לי אתה, איפה הוא יצא נגד עמיתיו לסיעה ושאר חברי הכנסת הערבים, בהתנגדותם למצעד הגאווה, ובוא תראה לי אתה, איפה עמיתיו לסיעה תמכו בקיום זכות האדם הבסיסית הזאת?

  מנגד, מה אני מדבר איתך על גייז? הרי עכשיו אתה עם ש"ס, שאיחלה להם שהאדמה תפער את פיה ותבלע אותם. אז מה אכפת לך מהם?

  אגב, את הביצים השגת במכולת ליד הבית, או שלקחת מונית לנמל? והאם מדובר בביצי חופש, או שמא רחמנא ליצלן, תעשייתיות כאלה, עם חיסונים?

 16. ירון לרמן הגיב:

  תגובותיו של חללית פה משדרות את הפאניקה במטה חולדאי.

  חוץ מהשקר לגבי חנין בהקשר של מצעד הגאווה (ותודה ליובל שהוכיח זאת) גם
  הניסיון להציג את ש"ס כקיצונית יותר מיהדות התורה בנושאי יהדות הוא כל כך מגוחך ושקרי.

  אגב אני הסקתי שלא היו שום הבטחות לש"ס בנושאים שחללית העלה על פי הגיון פשוט…

  חנין גר בדירה צנועה של שלושה חדרים ונוסע באוטובוסים!!!-> חנין אדם צנוע -> התואר, הכבוד והמשכורת אינם מעניינים את חנין-> חנין לא יוותר על עקרונותיו על מנת להיות ראש עיר. -> הולכים למסיבה של דב חנין היום בבלוק-> יהיה דב-> מ.ש.ל

 17. ירון לרמן הגיב:

  וואי בקצב הזה אני מאמין שעוד מעט נשמע ממטה חולדאי שחנין לא גינה את הפיגוע במגדלי התאומים ולו לבן לאדן יש סבתא רבה משותפת.

 18. נירשמן הגיב:

  לרמנים,

  אני פותח ליין הימורים על הזהות של חללית.
  לדעתי מדובר באדם שוב עצמו שנכנס ללופ ומנסה להכות בטוקבקים מתוחכמים. אגב, אני לא אתפלא אם המדובר אף בהלל פרטוק עצמו, איש נחמד שאם זוהי מסכת הזורו האינטרנטית שלו, חבל.
  בכל אופן, חללית יקרה, טרול אינטרנטי מוזר שכמוך, שתהיה בעניינים שאתה רק מרים כאן להנחתה ומעצבן אנשים כמוני להיכנס ולהגיב ולומר שוב: יהיה טוב- יהיה דב!!!!

 19. יובל הגיב:

  חללית – אתה ממשיך עם השקרים שלך.
  הבטחת שתפנה אותי ל-"פרוטוקולים הרלבנטיים שבהם זיהמו חברי של חנין לסיעה את פיהם נגד הצועדים". אני מחכה לקיום ההבטחה שלך, וסביר להניח שאני אמשיך לחכות – פרוטוקולים כאלו לא קיימים כי אנשי סיעת חד"ש מעולם לא התבטאו בגנות מצעד הגאווה, ואתה פשוט משקר.

 20. יובל הגיב:

  דרך אגב – אני חושב שאולי כדאי להבהיר לגבי עצמי. כפי שכתבתי כאן בעבר – אינני תושב תל אביב (ירושלמי) אבל אני מקווה ומאמין שבחירתו של חנין לראשות עיריית תל אביב תוכל להוות נקודת זינוק לשינוי בכל רחבי המדינה. מנסה (ומצליח חלקית) לשכנע חברים וקרובי משפחה תל אביבים להצביע נכון בבחירות הקרובות.

 21. ירון לרמן הגיב:

  נירשמן, כשאני חושב על זה ההימור שלי שחללית הוא…

  חללית-> טייס שמתחיל באות ח'-> חולדאי

 22. דניאל הגיב:

  קצת נמאס מהזלזול וההתנשאות של תומכי דוב חנין. לא כולם צרכים להסכים איתכם ולא כל מיש לא עושה זאת הוא "קפיליסט רשע"..תתבגרו. העולם מורכב יש הרבה דעות והרבה דרכים. לא צריך לזלזל באנשים "אליטה ישנה ועייפה" רק בגלל שלא תומכים בדב חנין.זה מאו ילדותילראות באדם מבוגר עם דעות מוצקות דבר ישן ועייף. לא כל צעיר וחדש הוא סימן לטוב יותר. בתקווה לקצת יותר סובלנות בתנועת "עיר לכולנו".

 23. ירון לרמן הגיב:

  ושוב הוכח שחללית משקר

  http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3620580,00.html

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s