מרצ תל-אביב בוחרת: המועמדים

אני לא מאמין שזה פוסט שני שמתעסק בבחירות הפנימיות של מרצ, אבל כפי שאתם רואים זהו מצב העניינים. להזכירכם, הבחירות הן מחר בבית הקיבוץ הארצי ברחוב לאונרדו דה-וינצ'י בשעות 17:00 עד 22:00 והנה הנוהלים המלאים.

ובכן, אם בפוסט הקודם עסקתי בבחירות לראשות הרשימה המוניציפאלית של מרצ בתל-אביב, הפעם אעסוק בפוסט קצר ביותר על המועמדים. על-פי הנתונים באינטרנט ישנם כ-20 מועמדים שלהערכתי מתמודדים על שלושה מקומות ריאליים למועצת העיר ורובם ככולם אלמוניים בציבוריות התל-אביבית ויהיה קשה מאוד לזהות מי מהם ברחוב. עובדה מעניינת היא שכל המועמדים מעולם לא כיהנו בעבר כחברי מועצת עיר ואני מקווה שמי מהם שייבחר יביא משב רוח רענן.

על-פי מה שנראה רוב המועמדים עסקו או עוסקים בעשייה ציבורית כזו או אחרת, כך למשל עפרה גולן שמכהנת כיו"ר "אדם, טבע ודין" ואחמד משהראוי שחבר בועד המנהל של "אדם, טבע ודין" (נקווה שהעובדה שהם מתמודדים אחד נגד השני לא מפריעה להם לפעול ביחד) ומאיים במחאה קשה מצד ערביי יפו בכל הנוגע לבית-הקברות המוסלמי.

אף אחד מהמועמדים אינו מחזיק בבלוג והנוכחות שלהם באינטרנט דלה (כן, השתעממתי וגיגלתי את כל השמות). ובכל זאת, יצרה איתי השבוע קשר תמר זנדברג שמתמודדת אף היא לרשימה ומנסה לגדל משפחה בתל-אביב תוך כדי ביצוע מחקר בנושא ג'נטריפיקציה ושימור עירוני באוניברסיטת בן-גוריון. לשם שינוי, מישהי שמתמודדת ויש לה גם ידע אקדמי בנושא שינוי עירוני. בוידאו לפניכם זנדברג מסבירה שמטרתה היא בעיקר להתרכז בנושא דיור בהישג יד (הסאונד משתפר אחרי כמה שניות):

אם כבר יו-טיוב פוליטי אז מישהו מהמטה של מיטל להבי עובד נכון והוא העלה לאינטרנט את הקליפ הבא שדן במגדליזציה של תל-אביב ומצאתי אותו במקרה בעזרת ידידי הנאמן, גוגל:

הרשימה המלאה של המועמדים בבחירות הפנימיות במרצ

פוסט זה פורסם בקטגוריה מוניציפאלי, תל-אביב. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s